ZABIEGI NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT

ZABIEGI NA CAŁE CIAŁO

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

MAKIJAŻ

Oferujemy Państwu zabiegi:
Epilacja pachy, wąsik, między brwiami, bikini, nogi, przedramiona, twarz, szyja, dekolt.

Światło IPL jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

Przebarwienia
Światem możemy leczyć przebarwienia o różnym pochodzeniu. Powstające pod wpływem słońca, z wiekiem, po zażywaniu leków czy potrądzikowe.- Zabieg z IPL trwa 10-20 minut, w zależności od leczonej powierzchni. Polega na wysyłaniu wiązki światła w miejsce przebarwienia - wyjaśnia kosmetyczka.- Sesję powtarza się co 4 dni, a pożądany efekt udaje się osiągnąć po 6-8 wizytach u kosmetyczki. Ale, uwaga, nie od razu. Najpierw na skórze pojawiają się ciemne strupki (przypominające te, które powstają po lekkim otarciu skóry). Nie wolno ich zdrapywać, usuwać peelingiem, bo możemy zafundować sobie blizny. Z tych samych powodów unikamy mikroabrazji i kwasów owocowych.Po 2-3 tygodniach skóra się całkowicie zagoi, a przebarwienia znikną lub staną się znacznie bledsze. Im "młodsze" przebarwienie, tym efekt jest lepszy.
Terapia naczyniowa

W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

Trądzik

Światło IPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten – porfiryny pod wpływem ciepła przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian.

Dermomasaż podciśnieniowy

Dermomasażer podciśnieniowy to urządzenie z głowicą do wykonywania bardzo popularnych zabiegów z użyciem podciśnienia. Łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem, czyli zasysane fałdy skóry są jednocześnie rolowane poprzez ruchome kulki. Skutkuje to szeregiem reakcji, które powodują efekt odmładzający, ujędrniający, wyszczuplający i antycellulitowy.

W celu zdobycia szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym salonie w Kołobrzegu.

Endermologia

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Idealne rozwiązanie dla osób, które interesuje modelowanie ciała. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie: odchudzające, odmładzające, oczyszczające, terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu. Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry. Endermologia jest zatem doskonałą metodą dla wszystkich osób pragnących poprawić swój wygląd – zapraszamy na zabiegi do BeautyBay w Kołobrzegu.